
DJ Trakmajster karierę zaczął w 1998 roku od samodzielnie organizowanych imprez hiphopowych. Wraz z rozwojem sceny klubowej trafiał do kolejnych miast i do coraz lepszych lokali, a imprezy z klimatycznych koncertów rapowych zmieniły się w wyuzdane imprezy z muzyką rnb.
Równolegle zawsze szukał nowych brzmień i styli muzycznych, dzięki czemu występował na imprezach wychodzących poza ramy zwykłej klubowej soboty. Grał zarówno w topowych lokalach, na dużych festiwalach typu open air, czy ekskluzywnych imprezach firmowych. Tego typu wydarzenia wymagają bogatej biblioteki muzycznej i otwartości w łączeniu gatunków.
Przełomowy był rok 2011 w którym rozegrano pierwszy konkurs djów Red Bull 3Style. Zdobył tam 3 miejsce i był to początek przekrojowego podejścia do imprez i djingu czyli tzw. party rockingu. Od tamtej pory styl grania także się zmienił, powszechne wykorzystanie systemów cyfrowych typu Serato powoduję, że na imprezie ma możliwość korzystania z nieograniczonych banków muzycznych. Gra więc szlagiery lat minionych od syntetycznych lat 80tych po rnb aby po chwili przyśpieszyć i prezentować future house czy drum'n'bass. Szybkie są zmiany, szybkie są przejścia, a w kulminacyjnym punkcie imprezy liczą się tzw. dropy, czyli mocne wejścia bitu, do których publiczność szaleje. Trakmajster gdy widzi, że potrzebują chwili wytchnienia to zwalnia lub wciąga ich w taneczny rave, gdzie pulsacyjny minimal zapowiada ciszę przed burzą...
Gdy nagrał utwory "Gdzie jest Zbyszek?" oraz "Moc Energia" zaczęły zapraszać go duże dyskoteki, gdzie wyżej wymienione kawałki grał na żywo, a do tego miksował kilkudziesięciominutowy set z dynamiczną muzyką EDM. Te występy były odskocznią od cotygodniowych podróży po mniejszych, miejskich klubach. Z tym repertuarem odwiedził blisko 150 klubów w każdym powiecie.
Gdy w 2020 doszło do zamknięcia branży rozrywkowej spowodowanego obostrzeniami sanitarnymi, Trakmajster poświęcił ten czas na napisanie swojego literackiego debiutu – powieści przygodowo-kryminalnej „Ścierwo”. Tytuł bardzo dobrze został przyjęty przez rynek czytelniczy, a Trakmajster ponownie co tydzień ruszył w Polskę na szalone imprezy, podczas których kolekcjonuje wspomnienia, które przeleje na papier w drugiej części swojej powieści.
Będąc w branży od 25 lat zdobył wyjątkowe doświadczenie dzięki któremu potrafi dobrać repertuar pod najbardziej wymagające wydarzenia. W zależności od zlecenia może miksować gorące latino, syntezatorowe lata 80te, zwariowane i pełne luzu brzmienia disco z lat 70tych czy zmysłowe rnb.
Trzy główne rodzaje eventów na które jest zapraszany to: imprezy firmowe, które polegają na spokojniejszym dobrze repertuaru i budowaniu tanecznej atmosfery w ramach afteru po bankiecie, wesela gdzie jest przegląd szlagierów muzyki tanecznej zorganizowany w taki sposób, żeby każdy stolik połamał obcasy i spalił podeszwy, oraz imprezy w klubach, które coraz częściej wymagają mieszania wszystkich gatunków i podkręcenia ich nowoczesnymi, mocnymi bitami.